Maj 18 2024 20:49:58
Polub nas na:
Facebook Twitter More...
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 3
Najnowszy użytkownik: gpolomska5
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?
Nawigacja
O mnie

Izabela Patura

Izabela Patura

JESTEM CZŁONKIEM POLSKIEGO TOWARZYSTWA INTEGRACYJNEJ PSYCHOTERAPII DOSWIADCZENIOWEJ I EDUKACJI SPOLECZNEJ STOWARZYSZENIE INTRA

Jestem pedagogiem specjalnym i psychoterapeutką integratywną. Ukończyłam 4-letnią szkołę psychoterapii w Ośrodku INTRA w Warszawie. Szkolenie to rekomendowane  jest przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej STOWARZYSZENIE INTRA. Przez wiele lat związana byłam z oświatą i wychowaniem. Pracowałam jako pedagog specjalny w szkołach integracyjnych, jako terapeuta dzieci z autyzmem w Fundacji dla Dzieci z Autyzmem Synapsis i Fundacji dla Dzieci Niepełnosprawnych Scolar w Warszawie. Przez kilka lat prowadziłam wykłady diagnostyki psychopedagogicznej dla studentów  Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. W 2012 roku otrzymałam tytuł nauczyciela dyplomowanego .

 

Ukończyłam roczne Studium Psychoterapii Gestalt w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie.

Odbyłam staż kliniczny w Poradni Zdrowia Psychicznego w Gdyni, gdzie zdobywałam doświadczenie w pracy klinicznej. Jako psychoterapeuta od 2012 roku udzielam wsparcia psychologicznego. Dbam o standardy, superwizuję moją pracę i stale podnoszę kwalifikacje.

W roku 2016 rozpoczęłam szkolenie z zakresu psychotraumatologii praktycznej organizowaną przez Fundacje Pomorskie Centrum Psychotraumatologii w Gdańsku we współpracy z Instytutem Psychoterapii Zintegrowanej w Monachium.  Obecnie jestem w procesie certyfikacji psychoterapeutycznej  PTIPDiES STOWARZYSZENIA INTRA w Warszawie.

 

W 2012 rozpoczęłam współpracę z Miejską Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych we Władysławowie. Jako wolontariusz udzielałam wsparcia psychologicznego osobom doznającym przemocy psychicznej. Współpracuje z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej we Władysławowie, prowadząc konsultacje psychologiczne dla rodzin z problemami wychowawczymi. Ponadto pracuje z osobami doświadczającym trudności w kontakcie z bliskimi (współmałżonkami, partnerami, dziećmi, rodzicami) oraz w relacjach z innymi ludźmi, będącymi w kryzysach życiowych, przeżywającymi wahania nastroju. Mam doświadczenie w pracy z osobami pochodzącymi z rodzin dysfunkcjonalnych, w tym wzrastających w rodzinach z problemem alkoholowym (DDA, DDD). W swojej pracy wykorzystuje zasady psychoterapii humanistyczno- egzystencjalnej. Stosuje wiele metod dobierając odpowiednie techniki do etapu terapii.

 

Jestem psychoterapeutą integratywnym, pracuję w nurcie psychoterapii doświadczeniowej, wykorzystuję także elementy pracy innych szkół terapeutycznych. Moje kwalifikacje są potwierdzone przez uzyskane dyplomy i zaświadczenia. Regularnie superwizuje się u certyfikowanych superwizorów psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji "Intra" w Warszawie oraz w Gdyńskim Ośrodku Psychoterapii Integralnej .

 

Prywatnie uwielbiam podróże, fotografię oraz jazz.

 

O mnie >>

Dyplomy i ukończone kursy >>

Doświadczenie >>

Zakres usług >>

Podziel się tym artykułem
Dodaj do:
Adres:
Na forum:
HTML:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

326,087 unikalne wizyty

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.