O mnie
Dodane przez tpolomski dnia Kwiecień 08 2010 19:07:15

Izabela Patura

Izabela Patura

JESTEM CZŁONKIEM POLSKIEGO TOWARZYSTWA INTEGRACYJNEJ PSYCHOTERAPII DOSWIADCZENIOWEJ I EDUKACJI SPOLECZNEJ STOWARZYSZENIE INTRA

Jestem pedagogiem specjalnym i psychoterapeutką integratywną. Ukończyłam 4-letnią szkołę psychoterapii w Ośrodku INTRA w Warszawie. Szkolenie to rekomendowane  jest przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej STOWARZYSZENIE INTRA. Przez wiele lat związana byłam z oświatą i wychowaniem. Pracowałam jako pedagog specjalny w szkołach integracyjnych, jako terapeuta dzieci z autyzmem w Fundacji dla Dzieci z Autyzmem Synapsis i Fundacji dla Dzieci Niepełnosprawnych Scolar w Warszawie. Przez kilka lat prowadziłam wykłady diagnostyki psychopedagogicznej dla studentów  Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. W 2012 roku otrzymałam tytuł nauczyciela dyplomowanego .

 

Ukończyłam roczne Studium Psychoterapii Gestalt w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie.

Odbyłam staż kliniczny w Poradni Zdrowia Psychicznego w Gdyni, gdzie zdobywałam doświadczenie w pracy klinicznej. Jako psychoterapeuta od 2012 roku udzielam wsparcia psychologicznego. Dbam o standardy, superwizuję moją pracę i stale podnoszę kwalifikacje.

W roku 2016 rozpoczęłam szkolenie z zakresu psychotraumatologii praktycznej organizowaną przez Fundacje Pomorskie Centrum Psychotraumatologii w Gdańsku we współpracy z Instytutem Psychoterapii Zintegrowanej w Monachium.  Obecnie jestem w procesie certyfikacji psychoterapeutycznej  PTIPDiES STOWARZYSZENIA INTRA w Warszawie.

 

W 2012 rozpoczęłam współpracę z Miejską Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych we Władysławowie. Jako wolontariusz udzielałam wsparcia psychologicznego osobom doznającym przemocy psychicznej. Współpracuje z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej we Władysławowie, prowadząc konsultacje psychologiczne dla rodzin z problemami wychowawczymi. Ponadto pracuje z osobami doświadczającym trudności w kontakcie z bliskimi (współmałżonkami, partnerami, dziećmi, rodzicami) oraz w relacjach z innymi ludźmi, będącymi w kryzysach życiowych, przeżywającymi wahania nastroju. Mam doświadczenie w pracy z osobami pochodzącymi z rodzin dysfunkcjonalnych, w tym wzrastających w rodzinach z problemem alkoholowym (DDA, DDD). W swojej pracy wykorzystuje zasady psychoterapii humanistyczno- egzystencjalnej. Stosuje wiele metod dobierając odpowiednie techniki do etapu terapii.

 

Jestem psychoterapeutą integratywnym, pracuję w nurcie psychoterapii doświadczeniowej, wykorzystuję także elementy pracy innych szkół terapeutycznych. Moje kwalifikacje są potwierdzone przez uzyskane dyplomy i zaświadczenia. Regularnie superwizuje się u certyfikowanych superwizorów psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji "Intra" w Warszawie oraz w Gdyńskim Ośrodku Psychoterapii Integralnej .

 

Prywatnie uwielbiam podróże, fotografię oraz jazz.

 

O mnie >>

Dyplomy i ukończone kursy >>

Doświadczenie >>

Zakres usług >>